Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Podstrobów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Stary Łajszczew

Stary Łajszczew(Podstrobów + 12 km)

405 000 zł88 m² 4 602,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 272 m²

Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone w malowniczej miejscowości Stary Łajszczew, w gminie Puszcza Mariańska, w powiecie Żyrardowskim. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Puszcza Mariańska

Puszcza Mariańska(Podstrobów + 13 km)

1 050 000 zł260 m² 4 038 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

tel.:   . Poszukujesz domu z piękną działką, z dużymi możliwościami dostosowania do własnych potrzeb? Jeśli tak, to poszukiwania wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Mszczonów

Mszczonów(Podstrobów + 24 km)

750 000 zł5 081 m² 147,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni około 5081 m2 Nieruchomość znajduje się w miejscowości Gąba koło Mszczonowa Wydana decyzja z pge, przydział mocy 2mw! Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów(Podstrobów + 23 km)

608 313 zł65,41 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Numer oferty w biurze 6763 Polecamy do sprzedaży duże dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 65,41m2 na drugim piętrze w nowym bloku w centrum Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Wschód,Żyrardów(Podstrobów + 23 km)

549 000 zł63 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Numer oferty w biurze 6954 Mieszkanie idealne ze względu na lokalizację! Polecamy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 63m2, położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Centrum,Żyrardów(Podstrobów + 23 km)

445 680 zł46,56 m² 9 572,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nadzwyczajna okazja! Nieruchomość z olbrzymim potencjałem! *** 0% prowizji od kupującego *** W Żyrardowie - pięknym mieście pełnym historii - do zaoferowania mam wyjątkowe 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Makowska,Skierniewice(Podstrobów + 6 km)

320 000 zł50,26 m² 6 366,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Chcesz trochę ciszy i natury w mieście? Marzysz o ogródku w centrum miasta? Jest to możliwe. Proponuję mieszkanie 50,26 m2 w budynku wielorodzinnym, z cegły przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Stary Łajszczew

Stary Łajszczew(Podstrobów + 12 km)

138 000 zł3 347 m² 41,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Stary Łajszczew gmina Puszcza Mariańska. Na sprzedaż działka położona niedaleko trasy nr 70 Warszawa-Skierniewice z możliwością budowy domu na podstawie warunków zabudowy, o które należy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Widok,Skierniewice(Podstrobów + 6 km)

270 000 zł75 m² 3 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal użytkowy w Skierniewicach -osiedle widok(plastry Miodu) o pow.75m2. Cena tylko3600/m2! i jest ceną do negocjacji. Lokal posiada Księgę wieczystą i jest bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grabce Józefpolskie

Grabce Józefpolskie(Podstrobów + 23 km)

6 000 000 zł60 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna o powierzchni 6 ha w kształcie prostokąta. Teren objęty mpzp i przeznaczony pod inwestycje. Dojazd do działki drogą asfaltową, jedynie ostatnie 150 m drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Podstrobów

Podstrobów,łódzkie

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do sprzedania wykończony dom z piękną działką ze stawem rekreacyjnym i dostępem do rzeki. Cała posesja ogrodzona. Dookoła stawu zasiana łąka kwietna, która latem ślicznie wygląda.